Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » emulatory » LDPlayer 9.0.47

LDPlayer

9.0.47
emulatory
Rozmiar:
659 MB
Aktualizacja:
30.05.2023
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10/11
Kategoria:
emulatory
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
7243 (165 w tym miesiącu)
Opis LDPlayer 9.0.47
 
 
LDPlayer to emulator systemu Android, oferujący możliwość uruchamiania gier oraz aplikacji mobilnych bezpośrednio z poziomu naszego komputera. Emulator bazuje na systemie Android w wersj 9.0 i charakteryzuje się stabilnością oraz płynnością podczas uruchamiania mobilnych gier czy innych, wymagających aplikacji.

LDPlayer umożliwia granie przy użyciu klawiatury i myszki, a także instalowanie aplikacji z plików .APK. Ponadto, umożliwia tworzenie makr i mapowanie dla wszystkich rodzajów gier. Doskonale sprawdzi się podczas grania w PUBG Mobile - mobilną odsłonę popularnej gry komputerowej Playerunknown’s Battlegrounds.

W LDPlayer 9, niezależnie od tego, czy jest to czas uruchamiania emulatora, czy czas reakcji gry, jest prawdopodobnie najszybszym emulatorem dostępnym na rynku. Emulator umożliwia użytkownikom granie w gry ze stabilnym 60 FPS nawet na słabszych komputerach PC. W porównaniu ze starymi wersjami LDPlayer jest bardziej stabilny w grach. W przypadku niektórych gier, takich jak Punishing: Grey Raven, możesz cieszyć się maksymalnie 120 klatkami na sekundę.

LDPlayer 9 wykorzystuje bardziej zaawansowaną technologię renderowania grafiki. Nie tylko rozwiązuje problem niektórych użytkowników, którzy nie mogą korzystać z wysokiej jakości ustawień gier z powodu ich urządzeń mobilnych, ale także optymalizuje problemy graficzne, takie jak rozmazane obrazy, niska jakość. Oparty na technologii VT, LDPlayer umożliwia użytkownikom granie w gry na Androida na PC.

LDPlayer jest znany jako lekki, szybko przetwarzający się emulator Androida do uruchamiania gier na PC od czasu jego premiery. W LDPlayer 9, niezależnie od tego, czy jest to czas uruchamiania emulatora, czy czas reakcji gry, jest bardziej płynny i szybszy. Najszybszy czas ładowania to zaledwie 3s .
rozwiń opis
Opinie użytkowników (1)
Gość
20 Wrzesień 2022 19:29
Serio bardzo szybki. Wadą jest brak języka polskiego, ale konfiguracja jest łatwa i intuicyjna. Moim zdaniem lepszy niż BlueStacks. W grze obserwuję wyższy wskaźnik FPS.
POKAŻ ()

Facebook