Word 2013

edytory tekstów
Rozmiar:
1.93 GB
Aktualizacja:
10.10.2013
Producent:
Licencja:
Komercyjna
System:
Windows 7/8
Kategoria:
edytory tekstów
Ocena:
3.2
Oceń:
Pobrano:
515043 (251 w tym miesiącu)
Opis Word 2013
 
 

Microsoft Word 2013 służy do edytowania tekstu i ułatwia tworzenie dokumentów o profesjonalnym wyglądzie. Użytkownicy mogą w prosty sposób organizować i tworzyć dokumenty w bardziej efektywny sposób, korzystając przy tym z zaawansowanych narzędzi i dodatkowych szablonów – za pomocą których stworzymy profesjonalne ulotki, zaproszenia, kalendarze oraz inne projekty graficzne.

Word doskonale sprawdza się przy pisaniu życiorysów, blogów, listów motywacyjnych, sprawozdań, raportów czy różnych formularzy. W edytorze znajdziemy niemal wszystkie najważniejsze funkcje i narzędzia wspomagające pisanie i edycję tekstu, a także tworzenie bardziej złożonych projektów do pracy lub szkoły. Wśród nich warto wymienić między innymi możliwość tworzenia tabel, wykresów, formatowania tekstu, dodawania efektów i elementów graficznych czy sprawdzania pisowni i wyrażeń regularnych.

Word 2013 oferuje wstawianie i odtwarzanie treści multimedialnej z internetu, otwieranie i edytowanie treści pliku w formacie PDF, a także pozwala na prace zespołową z różnymi użytkownikami – korzystając przy tym z usprawnionych narzędzi współpracy. Pojawiły się też nowe prowadnice wyrównania, które ułatwiają zestawienie wykresów, fotografii i diagramów z tekstem. Na szczególną uwagę zasługuje nowy tryb czytania, usprawniający śledzenie i czytanie treści dokumentów.

Uwaga!

Program dostępny jest do pobrania w postaci obraz IMG. Jest to oryginalny obraz dysku, do instalacji niezbędny jest klucz produktu.

rozwiń opis
Opinie użytkowników (3)
Gość
21 Czerwiec 2018 06:03
jakieś klucze potrzebne, skąd go wziąć?
Gość
26 Marzec 2017 18:42
To nie to czego każdy szuka! To jakiś żart? Przepraszam, ale jeśli będę miała coś niepotrzebnego czyt. wirus to naprawdę za siebie nie ręczę! Nie polecam!!!
Gość
24 Marzec 2016 16:45
:)
POKAŻ ()

Facebook