Instalki.pl » Programy » Windows » Biuro » edytory tekstów » TextPad 8.5.1

TextPad

8.5.1
edytory tekstów
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
6 MB
Aktualizacja:
22.01.2021
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
edytory tekstów
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
8339 (113 w tym miesiącu)
Opis TextPad 8.5.1
 
 

TextPad zaprojektowano z myślą o szybkości i funkcjonalności zaspokajającej nawet najbardziej wyrafinowane wymagania edycyjne. Pracuje w środowisku Windows edycji 16 i 32 bitowej. Duże pliki obsługiwanie są niezależnie od edycji - wystarczy wybrać tę, która pracuje najlepiej na danym komputerze. 

Program TextPad charakteryzuje interfejs, powstały z myślą zarówno o początkujących, jak i zaawansowanych użytkownikach. Wszystkie polecenia wyposażono w pomoc kontekstową, a kliknięcie prawym klawiszem myszki wywołuje menu kontekstowe. Zastosowanie Multiple Document Interface (MDI) pozwala na równoczesną edycję wielu dokumentów, a każdy z nich może być przeglądany w czterech oknach podglądu. Istnieje możliwość przeciągania i upuszczania tekstu pomiędzy plikami.

Poza zwykłymi możliwościami cięcia i wklejania, jest również możliwość korygowania najczęstszych błędów przy wpisywaniu tekstu poleceniami zmieniającymi wielkość liter, przestawiającymi słowa, znaki lub wiersze. Inne polecenia umożliwiają wcinanie bloków tekstu, dzielenie lub łączenia wierszy oraz wstawianie całych plików do dokumentu. Każda zmiana może być cofnięta lub przywrócona aż do najwcześniejszej. Na linię można nakładać widoczne znaczniki i edytować tylko wiersze ze znacznikami.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook