Instalki.pl » Programy » Windows » Biuro » edytory tekstów » Notepad++ 8.4.7

Notepad++

8.4.7
edytory tekstów
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
4 MB
Aktualizacja:
08.11.2022
Producent:
Licencja:
GNU GPL
System:
Windows 7/8/10/11
Kategoria:
edytory tekstów
Ocena:
4.7
Oceń:
Pobrano:
217398 (491 w tym miesiącu)
Opis Notepad++ 8.4.7
 
 
Notepad++ to bezpłatny i bardzo popularny edytor tekstowy, oferujący możliwość tworzenia i modyfikowania kodu źródłowego.

Notepad++ jest doskonałym zamiennikiem dla wbudowanego w systemie notatnika. Sprawdza się zarówno przy pisaniu zwykłego tekstu, jak i również podczas programowania. Cechy notatnika to obsługa WYSIWYG, automatycznie uzupełnianie treści kodu, podświetlanie składni, nagrywanie i odtwarzanie makr, a także czytelne przeglądanie i modyfikowanie dowolnego tekstu lub kodu źródłowego w trybie Multi-View.

Program obsługuje: ASP, Ada, ASCII art, Assembly, AutoIt, BAT, C, C#, C++, Caml, CSS, doxygen, FORTRAN, HTML, Haskell, Java, javascript, KiXtart, Lisp, Lua, makefile, Matlab, Objective-C, Pascal, Perl, PHP, PostScript, Python, Ruby, Scheme, Unix Shell Script, Smalltalk, SQL, Tcl, TeX, Verilog, VHDL, VB/VBScript, XML.

Notepad++ bazuje na potężnym komponencie edycyjnym Scintilla i został napisany w języku C ++. Warto dodać, że program korzysta z Win32 API i STL, co zapewnia szybkość działania i niewielki rozmiar na dysku twardym. .

 

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook