Instalki.pl » Programy » Windows » Biuro » edytory tekstów » Markdown Monster 2.9.9

Markdown Monster

2.9.9
edytory tekstów
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
20 MB
Aktualizacja:
25.05.2023
Licencja:
GNU GPL
System:
Windows 7/8/10/11
Kategoria:
edytory tekstów
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
3338 (93 w tym miesiącu)
Opis Markdown Monster 2.9.9
 
 

Markdown Monster to kompleksowy edytor Markdown, oferujący dostęp do bogatej funkcjonalności oraz usprawniający pisanie na komputerze i publikowanie treści w internecie.

Edytor czytelnie wyświetla składnie Markdown oraz oferuje podgląd kodu HTML w czasie rzeczywistym, sprawdzanie pisowni, a także dodwanie odnośników, emotikonów czy zdjęć. Ponadto, możemy teksty zapisywać do HTML lub PDF, publikować i edytować blogi, konwertować HTML do markdown czy edytować i przeglądać motywy.

Integruje się z Git, posiada wsparcie dla skryptów i dodatki .NET. Warto podkreślić, że w programie możemy yświetlać kolorowe fragmenty kodu dla większości popularnych języków kodowania i można je łatwo dostosować za pomocą szablonu HTML i CSS do własnych witryn internetowych.

Uwaga:

Markdown Monster można pobrać i wypróbować bezpłatnie, ale w celu dalszego użytkowania należy zakupić licencję. Istnieje również możliwość uzyskania darmowej licencji. Współpracownicy, którzy pomagają w tworzeniu kodu, doradzają w sprawie funkcjonalności, dokumentacji lub promocji - kwalifikują się do bezpłatnej licencji. Więcej informacji o wersji bezpłatnej, znajdziecie na stronie producenta.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook