Instalki.pl » Programy » Windows » Biuro » edytory tekstów » Text Editor Pro 26.1.0

Text Editor Pro

26.1.0
edytory tekstów
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
6 MB
Aktualizacja:
26.03.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10/11
Kategoria:
edytory tekstów
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
7572 (107 w tym miesiącu)
Opis Text Editor Pro 26.1.0
 
 

Text Editor Pro (EditBone) to bezpłatny i rozbudowany edytor tekstu, stworzony z myślą o programistach. Edytor charakteryzuje się wsparciem dla ponad 50 różnych języków programowania i skryptów, podświetlaniem składni, tworzeniem makr, a także możliwością porównywania zawartości dokumentów.

Oprogramowanie Text Editor Pro posiada prosty i intuicyjny interfejs, w którym znajdziemy wszystkie najważniejsze narzędzia i funkcje do edycji kodu źródłowego. Stanowi idealną alternatywę dla wbudowanego w systemie notatnika. Text Editor Pro został wyposażony w zaawansowaną wyszukiwarkę tekstu, funkcję undo/redo (cofanie i wznawianie wcześniej wykonanych czynności) oraz dodatkowe narzędzia do tworzenia i zarządzania makrami.

Text Editor Pro obsługuje następujące języki programowania i skrypty: Java, Javascript, C#, C/C++, Ruby, HTML, PHP, Visual Basic, VBScript, SQL, Python, Perl, Pascal i wiele innych. Nie wymaga instalacji na dysku twardym i może być używany bezpośrednio z zewnętrznego nośnika danych za pośrednictwem złącza USB.

Uwaga!
W naszej bazie do pobrania jest również spolszczenie.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook