Instalki.pl » Programy » Windows » Biuro » edytory tekstów » Adobe InCopy CC 17.0

Adobe InCopy

CC 17.0
edytory tekstów
Rozmiar:
10 MB
Aktualizacja:
28.10.2021
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
edytory tekstów
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
2828 (51 w tym miesiącu)
Opis Adobe InCopy CC 17.0
 
 

Adobe InCopy to zaawansowane i doskonałe oprogramowanie przeznaczone do tworzenia i wykonywania różnych projektów. Aplikacja służy również jako profesjonalny edytor tekstu, który jest silnie zintegrowany z innym programem - Adobe InDesing. Dzięki temu umożliwia efektywniejszą współprace projektantów i redaktorów.

Adobe InCopy udostępnia użytkownikom narzędzia do edycji, projektowania oraz pisania, także do ich publikacji w sieci. Obsługuje panel Adobe Exchange i wyświetlacze HiDPI oraz Retina. Posiada ulepszone menu czcionek, tryb równoległej współpracy oraz wyróżnia się elastycznym wyświetlaniem stron.

Znajdziemy w nim standardowe funkcje edytora czyli możliwość sprawdzania pisowni, formatowanie tekstu czy ustawianie akapitów. Adobe InCopy idealnie nadaje się do małych, średnich i dużych firm wydawniczych i nie tylko.

Uwaga:

Program dostępny jest w wersji próbnej i możemy go testować przez okres 30 dni.

Pobieranie oprogramowania odbywa się za pośrednictwem strony internetowej lub przy użyciu usługi wspomagającej pobieranie i zarządzanie produktami firmy Adobe - Creative Cloud. Obydwie metody wymagają zalogowania się lub utworzenia konta użytkownika na serwerze Adobe.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook