Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » edycja tagów » MetatOGGer 7.0.1.1

MetatOGGer

7.0.1.1
edycja tagów
Rozmiar:
75 MB
Aktualizacja:
11.04.2021
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
edycja tagów
Ocena:
3.3
Oceń:
Pobrano:
2781 (93 w tym miesiącu)
Opis MetatOGGer 7.0.1.1
 
 

MetatOGGer to bezpłatne oprogramowanie do zarządzania plikami multimedialnymi na komputerze. Za pomocą tego programu możemy organizować własne zasoby muzyczne, dodawać i edytować tagi oraz modyfikować różne parametry w plikach muzycznych.

Program MetatOGGer pozwala też na proste kopiowanie znaczników z nazw plików, a także umożliwia samodzielne wpisywanie, przenoszenie i organizowanie plików multimedialnych, korzystając dodatkowo z dołączonych tagów. Aplikacja umożliwia też pobieranie okładek płyt i poszczególnych informacji odnośnie danych znajdujących się na dysku twardym.

MetatOGGer jest bardzo wygodny w obsłudze i co najważniejsze posiada czytelny oraz przejrzysty edytor tagów. Dzięki niemu możemy szybko i łatwo sklasyfikować pliki zapisane w następujących formatach OGG, FLAC, Mp3, WMA itd. Oprócz tego po prawej stronie programu, wyświetlona zostaje szczegółowa lista zawierająca najważniejsze informacje o zaznaczonym pliku muzycznym, z którego możemy odczytać format kodeku, bitrate, jakość dźwięku i wiele innych parametrów. 

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook