Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » edycja tagów » AudioShell 2.3.6

AudioShell

2.3.6
edycja tagów
Rozmiar:
2.5 MB
Aktualizacja:
06.06.2016
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
edycja tagów
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
1799 (47 w tym miesiącu)
Opis AudioShell 2.3.6
 
 

AudioShell to niewielka i bezpłatna aplikacja, służąca do modyfikowania tagów ID3 w plikach muzycznych - bezpośrednio z poziomu Eksploratora Windows. Po zainstalowaniu aplikacji, w menu kontekstowym pojawią się nowe opcje umożliwiające edycję metadanych i masową zmianę nazw plików muzycznych.

AudioShell obsługuje wszystkie rodzaje plików muzycznych (MP3, M4A, WMA, WMV, ASF itp), a także bez większych problemów odczytuje informacje z najpopularniejszych i najważniejszych tagów ID3. Program pozwala również na zmianę nazewnictwa poszczególnych plików muzycznych. Użytkownicy mogą zmienić nazwę pojedynczego pliku lub kilku plików w tym samym czasie. Modyfikując metadane w plikach w tagach ID3, można zmienić istniejące dane lub wprowadzić nowe informacje.

W programie możemy zmodyfikować nazwy utworów i artystów i albumów, a także zdefiniować rok produkcji, wpisać odpowiedni komentarz oraz wypełnić pozostałe informacje związane z prawami autorskimi czy enkodowaniem dźwięku. Istnieje też możliwość dodawania tekstu piosenki (lirycs) do pliku muzycznego.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook