Instalki.pl » Programy » Windows » Grafika » edycja grafiki » muvee Wedding Studio 12.0

muvee Wedding Studio

12.0
edycja grafiki
Rozmiar:
374.55 MB
Aktualizacja:
22.08.2017
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
edycja grafiki
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
409 (27 w tym miesiącu)
Opis muvee Wedding Studio 12.0
 
 

muvee Wedding Studio to zaawansowane rozwiązanie dedykowane do przeprowadzania obróbki fotografii ślubnych. Oprogramowanie składa się z dwóch podstawowych modułów, których funkcjonalność wzajemnie się uzupełnia dając ciekawy efekt końcowy.

Photo Enhancer dostarcza zestaw jedenastu gotowych filtrów, które pozwolą na rozjaśnienie obrazu, pozbycie się efektu czerwonych oczu, worków pod oczami, niedoskonałości skóry jak krosty, pryszcze czy przebarwienia. Oprócz tego zmodyfikujemy zarówno poziom ekspozycji zdjęcia jak i stopień oświetlenia. Wszystkie niezbędne zadania przeprowadzimy bez większego doświadczenia z zakresu obróbki grafiki.

Slideshow Maker, jak sama nazwa sugeruje przeznaczony jest do montażu zdjęć i tworzenia atrakcyjnych prezentacji. Do dyspozycji oddano dwadzieścia szablonów stworzonych przez profesjonalistów specjalizujących się w fotografii ślubnej. Warto dodać, że szablony automatycznie synchronizują efekty dźwiękowe z tym, co aktualnie jest wyświetlane. Gotowy pokaz slajdów możemy błyskawicznie udostępnić w takich serwisach jak YouTube czy Facebook.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook