Instalki.pl » Programy » Windows » Grafika » edycja grafiki » Sothink Logo Maker Pro 4.4

Sothink Logo Maker Pro

4.4
edycja grafiki
Rozmiar:
30.5 MB
Aktualizacja:
26.09.2014
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8
Kategoria:
edycja grafiki
Ocena:
3
Oceń:
Pobrano:
2603 (7 w tym miesiącu)
Opis Sothink Logo Maker Pro 4.4
 
 

Sothink Logo Maker Pro to proste w użyciu, a jednocześnie bardzo zaawansowane oprogramowanie do sporządzania logo na potrzeby zarówno stron internetowych jak i wielu innych celów. Do jego efektywnego zastosowania nie jest wymagana żadna specjalistyczna wiedza.

Tworzenie logotypów może odbywać się dzięki zestawowi gotowych szablonów, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by zaprojektować swoją własną grafikę od podstaw. Dodatkowo użytkownik ma do dyspozycji obszerny zestaw obiektów, które może wkomponować w projekt.

Podczas tworzenia logo nie może obyć się bez innych narzędzi jak ołówki, pędzle czy pióra, które również są dostępne. Ciekawą funkcją są schematy kolorów pozwalające na dobranie spójnej kolorystyki. Do programu możemy importować obrazy w postaci JPG, PNG, GIF lub BMP. Możemy także importować zasoby FLASH SWF i korzystać z dodatku do grafiki wektorowej.

Wersja Pro wspiera również importowanie plików SVG, edytowanie symboli czy konwersję tekstu do postaci obiektu. Znajdziemy tu również funkcję wytnij i podziel obiekt oraz narzędzie do ręcznego rysowania.

Uwaga!
Oprogramowanie dostępne jest w 30-dniowej wersji testowej.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook