Instalki.pl » Programy » Windows » Grafika » edycja grafiki » Rebelle 6.1.7

Rebelle

6.1.7
edycja grafiki
Rozmiar:
285 MB
Aktualizacja:
02.06.2023
Producent:
Licencja:
Demo
System:
Windows 10/11
Kategoria:
edycja grafiki
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
430 (32 w tym miesiącu)
Opis Rebelle 6.1.7
 
 

Rebelle to wielokrotnie nagradzane oprogramowanie graficzne, do malowania za pomocą farby olejnej, akrylu czy akwareli zarówno na suchym jak i na mokrym podkładzie.

W Rebelle możemy swobodnie malować artystyczne dzieła, mieszając pigmenty farby, dobierając odpowiednia gęstość oleju wraz z wykorzystaniem specjalnej technologii NanoPixel - zapewniającą użytkownikom podczas malowania pełny realizm oraz niewyobrażalną interakcję jak na prawdziwym płótnie.

Oprogramowanie powstało dla każdego, kto chce spróbować swoich sił w malowaniu artystycznych dzieł, portretów czy innych elementów graficznych - i to bez względu na poziom doświadczenia.

W Rebelle zaprogramowano dynamiczne techniki malowania, które zostały zaimplementowane w postaci wbudowanych narzędzi artystycznych i malarskich. Użytkownicy mogą skorzystać z bogatej palety farb olejnych oraz malować obrazy akwarelą z wykorzystaniem przepięknego efektu granulacji podczas prowadzenia pędzla.

W programie znajdziemy też silnik DropEngine dla akwareli oraz efekt podmuchu. Oprócz tego, można korzystać z narzędzi pomocniczych do precyzyjnego rysowania z innowacyjnym efektem Swobodnej Dłoni.

Rebelle pozwala nagrywać i eksportować etapy tworzenia projektu graficznego w formacie wideo, aby dzielić się nim w sieciach społecznościowych.

Pozostałe funkcje programu Rebelle to hiperrealistyczne narzędzia do malowania, ponad 200 ustawień pędzla, silnik impasto, wielokoronowy pędzle do olejów, a także korzystanie z warstw, kolorów czy innych narzędzi do mieszania czy rozmazywania.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook