Instalki.pl » Programy » Windows » Grafika » edycja grafiki » Qimage 2020.123

Qimage

2020.123
edycja grafiki
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
11.5 MB
Aktualizacja:
17.09.2020
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
edycja grafiki
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
2709 (18 w tym miesiącu)
Opis Qimage 2020.123
 
 

Qimage to zaawansowane narzędzie wspomagające drukowanie różnych zdjęć na komputerze. Aplikacja charakteryzuje się ogromną ilością funkcji i narzędzi, a także wygodnym w obsłudze interfejsem użytkownika, przy użyciu którego możemy w szybki i łatwy sposób wydrukować dowolną fotografię.

Qimage posiada też narzędzia do odczytywania plików RAW wykonanych przy użyciu aparatu cyfrowego, a także znajdziemy w nim wielofunkcyjny edytor graficzny do ulepszania plików graficznych na komputerze. Program pozwala też na drukowanie do kilku zdjęć w tej samej chwili, wystarczy zaznaczyć odpowiednią ilość i drukarka wydrukuje każdą po kolei.

Oprócz tego Qimage został wyposażony w funkcje do hurtowej zmiany rozmiaru plików graficznych w tym samym czasie, a także w narzędzia do wykonywania korekty ekspozycji i usuwania błędnych pikseli oraz szumów z danej fotografii. Program posiada różne tryby drukowania, w tym między innymi standardowy sposób oraz drukowanie w locie. Ponadto użytkownik może tworzyć profesjonalny pokaz slajdów oraz przesyłać dowolne zdjęcia drogą elektroniczną. 

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook