Instalki.pl » Programy » Windows » Grafika » edycja grafiki » Photo Vacuum Packer 2010.3

Photo Vacuum Packer

2010.3
edycja grafiki
Rozmiar:
1.1 MB
Aktualizacja:
11.03.2012
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7
Kategoria:
edycja grafiki
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
1203 (2 w tym miesiącu)
Opis Photo Vacuum Packer 2010.3
 
 

Photo Vacuum Packer to jeden z najlepszych programów do masowej kompresji zdjęć znajdujących się na dysku twardym lub w innym urządzeniu przenośnym typu pendrive, aparat fotograficzny lub karta pamięci. Dzięki tej aplikacji zmniejszymy rozmiar zdjęć bez utraty jakości! Jest to szczególnie przydatne, gdy zamierzamy stworzyć kolekcję zdjęć na płycie DVD lub ewentualnie udostępnić ją w sieci.

Wszystkie polecenia w programie Photo Vacuum Packer wykonujemy za pomocą prostego w obsłudze kreatora. Na początku wybieramy katalog, czyli zbiór zdjęć które zamierzamy skompresować. Następnie ustalamy ich jakość (standardowy lub wysoki) oraz rozmiar (ilość megapikseli). Wybór odpowiedniego rozmiaru jest bardzo istotny w przypadku jeśli zamierzamy skompresowane zdjęcie zeskanować, wydrukować lub ewentualnie przesłać do znajomego drogą elektroniczną. Ostatnim istotnym krokiem jest wybranie katalogu docelowego, w którym pojawią się skompresowane pliki.

Photo Vacuum Packer posiada nowoczesny mechanizm konwertujący i cały proces przetwarzania przebiega znacznie szybciej niż w konkurencyjnych aplikacjach. Natomiast według producenta przetworzone zdjęcia zajmują nawet o 50% mniej miejsca na dysku twardym w porównaniu do oryginalnego pliku o tych samych rozmiarach. W programie znajdziemy też skaner duplikatów plików oraz automatycznie generowany dziennik po konwersji, z którego odczytamy najważniejsze informacje o przetworzonych obrazkach (czas konwersji, rozmiar zdjęć i katalog docelowy).

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook