Instalki.pl » Programy » Windows » Grafika » edycja grafiki » Luminar AI 1.4.1

Luminar AI

1.4.1
edycja grafiki
Rozmiar:
16 MB
Aktualizacja:
31.08.2021
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 7/8/10
Kategoria:
edycja grafiki
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
3259 (69 w tym miesiącu)
Opis Luminar AI 1.4.1
 
 

Luminar AI to najnowszej generacji edytor graficzny, obsługiwany przez sztuczną inteligencję.

Dzięki wsparciu sztucznej SI, edytor Luminar AI jest zdecydowanie łatwiejszy i przyjemniejszy w obsłudze oraz w edycji grafiki względem konkurencyjnych aplikacji. Sztuczna inteligencja pomoże nam nie tylko przy obróbce wideo, ale przy wykonywaniu wielu innych czynności. Nawet pomoże w wyborze odpowiedniego szablonu przy edycji,

W Luminar AI interfejs samodzielnie dostosowuje się do poziomu użytkownika. Głównym założeniem twórców było zaprojektowanie interfejsu, który jest tak pomyślany, aby osoba korzystająca nie zastanawiała się co gdzie jest.

Luminar przeprowadzi użytkownika przez cały proces począwszy od wywołania pliku RAW, przez edycję aż do zapisu gotowego obrazu. Oprogramowanie dysponuje bazą ponad 50 gotowych presetów, 35 filtrów, umożliwia pracę w oparciu o warstwy. Nie zabrakło również zestawu pędzli, tekstur, funkcji redukcji szumów czy usuwania wybranych obiektów.

Warto dodać, że Luminar może działać zarówno jako niezależny program jak i wtyczka. Narzędzie wiele cech zapożycza z popularnego pakietu Adobe Lightroom. Zaliczyć do nich można chociażby pędzel korekcyjny, maskowanie selektywne czy stemplowanie.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook