Instalki.pl » Programy » Windows » Grafika » edycja grafiki » ImageMagick 7.1.1-5

ImageMagick

7.1.1-5
edycja grafiki
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
44 MB
Aktualizacja:
26.03.2023
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10/11
Kategoria:
edycja grafiki
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
8742 (111 w tym miesiącu)
Opis ImageMagick 7.1.1-5
 
 

ImageMagick jest bezpłatnym programem do tworzenia, edycji, komponowania i konwertowania obrazów cyfrowych.

Przy użyciu aplikacji można odczytywać pliki BMP i zapisywać je w innych popularnych formatach – JPEG, GIF, JPEG-2000, PDF, PNG, SVG, TIFF i wiele innych. Program ImageMagick posiada niezwykle prosty i funkcjonalny interfejs oraz wyróżnia się ogromną liczbą dostępnych funkcji i narzędzi umożliwiających transformację obrazu bitmapowego i wykonywanie na nim różnych czynności – zmiana rozdzielczości lub rozmiaru, rotację zdjęcia w różnych kierunkach itp. Ponadto oferuje wbudowane moduły do modyfikowania zdjęć i pozwalające na korzystanie z programu przy użyciu wiersza poleceń.

ImageMagick odczytuje i zapisuje obrazy w ponad 200 formatach graficznych - PNG, JPEG, GIF, HEIC, TIFF, DPX , EXR , WebP, PDF i SVG. Program wykorzystuje wiele wątków obliczeniowych w celu zwiększenia wydajności i może odczytywać, przetwarzać lub zapisywać obrazy w różnych rozmiarach - megapikseli, gigapikseli lub terapikseli.

ImageMagick oferuje między innymi manipulowanie i edytowanie zdjęcia bitmapowego, zmianę rozmiaru, odwracanie, odbicie lustrzane, zniekształcanie obrazów, stosowanie efektów specjalnych i dodawanie tekstów, a także rysowanie linii, wielokątów, elips i innych krzywych, konwertowanie do innych formatów graficznych czy usuwanie efektu szumu i transformacja obrazu.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook