Instalki.pl » Programy » Windows » Grafika » edycja grafiki » Capture One Express Fujifilm 23

Capture One Express Fujifilm

23
edycja grafiki
Rozmiar:
552 MB
Aktualizacja:
22.11.2022
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10/11
Kategoria:
edycja grafiki
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
1365 (26 w tym miesiącu)
Opis Capture One Express Fujifilm 23
 
 

Capture One Express Fujifilm to darmowe narzędzie dla profesjonalnych fotografów przeznaczone do edycji i katalogowania obrazów.

Capture One Express Fujifilm to oprogramowanie do edycji zdjęć dla obsługiwanych aparatów Fujifilm i dostępne do pobrania dla wszystkich właścicieli aparatów Fujifilm.

Aplikacja charakteryzuje się sporą liczbą łatwych w użyciu funkcjonalności. Twórcy niemały nacisk położyli też na szybkość działania i intuicyjność obsługi, to drugie głównie z myślą o nowych użytkownikach. Wśród ciekawszych możliwości znajdują się zaawansowana funkcja redukcji szumów, edycja poziomów RGB i krzywych, edycja metadanych, Skin Tone Enhancer, Focus Mask, Spot Removal oraz Inverted Color Editor Selection. Program zapewnia wygodny import danych z takich aparatów jak np. Nikon, Canon, Pentax, Fuji czy Olympus.

Uwaga!

Wersja darmowa jest mocno ograniczona w porównaniu do wersji próbnej Capture One PRO.

Aby uzyskać wersję bezpłatną, należy założyć darmowe konto na stronie producenta. Następnie po zalogowaniu się na stronie producenta, uruchamiamy ten odnośnik, który prowadzi do specjalnej strony udostępniającej klucz licencyjny - niezbędny do uruchomienia programu.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook