Instalki.pl » Programy » Windows » Grafika » edycja grafiki » Adobe Photoshop Elements 2020.1

Adobe Photoshop Elements

2020.1
edycja grafiki
Rozmiar:
2.4 GB
Aktualizacja:
08.02.2020
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 7/8/10
Kategoria:
edycja grafiki
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
61798 (24 w tym miesiącu)
Opis Adobe Photoshop Elements 2020.1
 
 

Oprogramowanie Adobe Photoshop Elements oferuje środowisko obróbki zdjęć z rozbudowanymi, prostymi w obsłudze opcjami edycji oraz narzędzia do udostępniania materiałów do druku, na stronach internetowych, w serwisie Facebook i nie tylko. Zadziwiająca technologia Photomerge umożliwia dopasowywanie stylów zdjęć, tworzenie kompletnych panoram, generowanie idealnie oświetlonych ujęć, uzyskiwanie wspaniałych zdjęć grupowych, a także łączenie elementów z różnych twarzy w zabawne układanki. 

Za pomocą programu Photoshop Elements można wykonywać wszystkie operacje związane ze zdjęciami. Oprogramowanie pozwala na intuicyjne porządkowanie i wyszukiwanie zdjęć, edytowanie i ulepszanie materiałów, tworzenie osobistych pamiątek fotograficznych, a także udostępnianie ich między innymi w druku oraz na stronach internetowych. Wygodny, łatwy w użyciu Organizator ułatwia porządkowanie, znajdowanie i wyświetlanie wszystkich zdjęć oraz klipów wideo. Zautomatyzowane opcje usprawniają wyszukiwanie zdjęć i klipów - tych najlepszych albo tych zawierających określone obiekty lub osoby.

 

Uwaga:

Program dostępny jest w wersji próbnej i możemy go testować przez okres 30 dni. Aby pobrać aplikację należy posiadać bezpłatne konto użytkownika w usłude Adobe ID.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook