Instalki.pl » Programy » Windows » Grafika » edycja grafiki » Adobe Fireworks CS6

Adobe Fireworks

CS6
edycja grafiki
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
498 MB
Aktualizacja:
23.02.2014
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows Vista/7/8
Kategoria:
edycja grafiki
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
43943 (61 w tym miesiącu)
Opis Adobe Fireworks CS6
 
 

Adobe Fireworks CS6 to doskonały program do projektowania, edycji i obróbki elementów graficznych bez potrzeby zagłębania się w kod programistyczny.

Niezwykłe możliwości pozwalające na łączenie elementów bitmapowych i wektorowych, prostota tworzenia animacji i efektów specjalnych oraz duża szybkość działania powoduje, że praca nawet z dużymi plikami nie stwarza żadnych problemów, a proces tworzenia jest prawdziwą przyjemnością.

Dodatkowymi atutami są: bogaty zestaw narzędzi i filtrów, możliwość wykorzystywania filtrów zgodnych z technologią plug-in Photoshopa, możliwość otwierania i importowania wielu formatów graficznych (zarówno bitmapowych, jak i wektorowych m.in. Adobe Illustrator, Macromedia Freehand), łatwość obsługi oraz perfekcyjne możliwości optymalizacji grafiki na potrzeby Internetu.

Uwaga:

Program dostępny jest w wersji próbnej i możemy go testować przez okres 30 dni.

Pobieranie oprogramowania odbywa się za pośrednictwem specjalnej usługi Creative Cloud stworzonej przez firmę Adobe. Po jej zainstalowaniu, logujemy się do własnego konta Adobe ID lub zakładamy nowe konto użytkownika. Następnie z poziomu usługi Creative Cloud pobieramy i automatycznie instalujemy Adobe Photoshop CC.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook