Instalki.pl » Programy » Windows » Dom » dieta » Cukiereczek 1.02.3

Cukiereczek

1.02.3
dieta
Rozmiar:
1.6 MB
Aktualizacja:
10.03.2014
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8
Kategoria:
dieta
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
2189 (11 w tym miesiącu)
Opis Cukiereczek 1.02.3
 
 

Cukiereczek to niezbędne oprogramowanie dla osób chorujących na cukrzycę.Za jego pomocą można kontrolować, przeglądać i prowadzić dzienniki samokontroli, a także może posłużyć jako narzędzie do prowadzenia ewidencji pomiarów poziomu cukru, ciśńenia czy wyników badań laboratoryjnych.

W programie znajdziemy szczegółowe wykresy, ułatwiające przeprowadzenie analizy pomiarów oraz obserwacji długoterminowych zmian. Osoby chorujące na cukrzycę mogą prowadzić specjalny dziennik pomiarów glukozy, który jest niezwykle pomocny przy leczeniu i zachowaniu odpowiedniej diety cukrzycowej. Dziennik pomiarów glukozy zawiera opisy posiłków, indeksów, ładunków glikemicznych, wymienników węglowodanowych i kalorii.

Kolejnym ważnym elementem programu jest wbudowana tabela zawierająca ponad 500 produktów spożywczych, Tabela wspomaga zachowanie odpowiedniej diety cukrzycowej i można ją dostosować do własnych potrzeb. Program daje użytkownikowi możliwość prostego i wygodnego przechowywania informacji o indywidualnym przebiegu choroby.

Istotnym modułem jest “Moja Apteczka”, w której można ewidencjować leki z domowej apteczki, kontrolować terminy ważności wyceniać koszty zakupu oraz aktualną wartość leków w apteczce.

Uwaga:

Program Cukiereczek dostępny jest w wersji darmowej i komercyjnej.

Wersja bezpłatna umożliwia korzystanie z wszystkich funkcji programu przez 60 dni od jego instalacji. Po tym okresie można dalej korzystać z programu, ale zostaną zablokowane funkcje umożliwiające aktualizację danych.

Natomiast wersja komercyjna (czyli pełna) umożliwia korzystanie z wszystkich funkcji programu na jednym stanowisku komputerowym przez jeden rok.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook