Instalki.pl » Programy » Windows » Dom » dieta » Diet Management System 2.0.88

Diet Management System

2.0.88
dieta
Rozmiar:
695 KB
Aktualizacja:
14.11.2015
Producent:
Licencja:
Demo
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
dieta
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
9404 (38 w tym miesiącu)
Opis Diet Management System 2.0.88
 
 
Diet Management System to narzędzie wspomagające stosowanie diety. W szczególności przystosowany jest do diet odchudzających, klasycznych diet takich jak dieta śródziemnomorska czy dieta optymalna. Jednak każdy dbający o zdrowe odżywianie znajdzie coś dla siebie, ponieważ każda dieta opiera się na dostarczaniu organizmowi określonej ilości białka, węglowodanów, tłuszczów i kalorii.

W programie m.in.:
  • kontrola zawartości kalorii, białek, tłuszczów (wszystkich, jednonienasyconych i wielonienasyconych), węglowodanów, cholesterolu, cukru, błonnika, sodu, potasu, wapnia, fosforu, magnezu, żelaza, tiaminy, ryboflawiny, niacyny, folianów, miedzi, cynku, selenu, beta karotenu, Witamin A, B6, B12, C, E i K w dowolnie skomponowanych posiłku.
  • Podstawowa baza danych w języku polskim zawiera ponad 5000 produktów prostych i złożonych. Baza oparta jest na USDA National Nutrient Database for Standard Reference, Release 23. Jest to baza powszechnie wykorzystywana m.in. przez producentów żywności na całym świecie do określania wartości odżywczych swoich produktów.
  • Możliwość tworzenia, drukowania lub zapisywania raportów oraz receptur skomponowanych posiłków.
  • Bez konieczności łączenia się z internetem (poza jednorazową instalacją).
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook