Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » deinstalatory » AIO Runtime libraries by Wilenty (Installer/Uninstaller) 2018.03.27

AIO Runtime libraries by Wilenty (Installer/Uninstaller)

2018.03.27
deinstalatory
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
73 MB
Aktualizacja:
27.03.2018
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows
Kategoria:
deinstalatory
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
4029 (7 w tym miesiącu)
Opis AIO Runtime libraries by Wilenty (Installer/Uninstaller) 2018.03.27
 
 
AIO Runtime libraries by Wilenty (Installer/Uninstaller) to niezwykle pomocne i w dodatku przenośne narzędzie przy użyciu którego zainstalujemy lub odinstalujemy dowolną wersję biblioteki Visual C++. Oprócz tego aplikacja pomoże nam zainstalować w systemie brakujące pliki z rozszerzeniem .DLL.

Dzięki tej aplikacji możemy szybko i sprawnie zainstalować brakujące wersje biblioteki Visual C++ w naszym systemie operacyjnym. Nie musimy już ręcznie pobierać osobnych instalatorów Visual C++ z różnych i nieznanych źródeł. Visual C++ AIO Installer / Uninstaller pozwoli nam nie tylko bezpiecznie zainstalować oraz odinstalować ale także sprawdzić jakie mamy obecnie zainstalowane wersje Visual C++.

Warto dodać, że w aplikacji znajduje się również możliwość instalacji biblioteki z poziomu linii poleceń. Z poziomu programu zainstalujemy starsze wersje np: Visual C++ 2005, 2008 czy 2010 oraz najnowsze Visual C++ 2015 lub 2017.

Kolejną bardzo istotna funkcją w programie jest opcja w MENU programu o nazwie "Need a DLL?". Jej zadanie polega na wyszukiwaniu brakujących plików DLL w pakiecie.
Uwaga:

Na liście rozwijanej znajdują się dwie wersje programu - standardowa oraz Big Pack. Wersja standardowa została przystosowana do pracy na starszych komputerach.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook