Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » deinstalatory » Display Driver Uninstaller 18.0.3.4

Display Driver Uninstaller

18.0.3.4
deinstalatory
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
1.5 MB
Aktualizacja:
12.10.2020
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
deinstalatory
Ocena:
4.7
Oceń:
Pobrano:
71330 (416 w tym miesiącu)
Opis Display Driver Uninstaller 18.0.3.4
 
 

Display Driver Uninstaller (DDU) to darmowe narzędzie do bezpiecznego i dokładnego usuwania sterowników do kart graficznych firmy Intel, AMD i NVIDIA.
Program oczyszcza nie tylko główne pliki powiązane ze sterownikami, ale również skutecznie wyszukuje i usuwa pozostałości zalegające w rejestrze systemowym i w innych lokacjach na dysku twardym. 

Display Driver Uninstaller to idealna alternatywa dla wbudowanej w systemie usługi do usuwania programów i sterowników „Dodaj i Usuń programy”. Warto z niego skorzystać, gdy zamierzamy wymienić karte graficzną w komputerze lub rozwiązać inne problemy techniczne spowodowane przez wadliwe sterowniki. Oprócz tego, Display Driver Uninstaller jest niezwykle przydatny i pomocny, w momencie kiedy nie powiedzie się proces deinstalacyjny sterowników przy użyciu standardowych narzędzi i innych programów deinstalacyjnych.

Display Driver Uninstaller posiada trzy zróżnicowane tryby usuwania sterowników układów graficznych z systemu operacyjnego Windows. Pierwszy usuwa sterowniki i powiązane z nimi pliki (nie wymaga ponownego uruchamiania komputera. Drugi zaś, usuwa dokładniej obecne sterowniki karty graficznej i wszystkie pliki z nim związane, a następnie wymaga ponownego uruchomienia systemu operacyjnego (Tryb zalecany przez producenta). Trzeci i ostatni tryb odinstalowuje sterowniki, wyłącza automatycznie komputer oraz przygotowuje system do instalacji nowej karty graficznej.

W programie możemy również przywrócić domyślne ustawienia aktualizacji sterowników z Windows Update.

Uwaga:

Zalecamy usuwanie sterowników w trybie awaryjnym!

 

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook