Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » deinstalatory » Decrap 3.0.0.1299

Decrap

3.0.0.1299
deinstalatory
Rozmiar:
5.4 MB
Aktualizacja:
04.08.2013
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8
Kategoria:
deinstalatory
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
3538 (30 w tym miesiącu)
Opis Decrap 3.0.0.1299
 
 

Decrap to bezpłatne narzędzie do bezpiecznego usuwania zbędnych programów zainstalowanych na dysku twardym. Program dokonuje dogłębnej analizy danych i wyświetla wszystkie elementy związane z aplikacjami zainstalowanymi w systemie Windows. Oprócz tego odczytuje i usuwa automatycznie uruchamiane aplikacje, które włączają się wraz z systemem operacyjnym.

Decrap to doskonałe narzędzie do usuwania programów typu Bloatware (znane również pod nazwą Crapware), które negatywnie wpływają na stabilność systemu i są fabrycznie instalowane przez producentów komputerów przenośnych lub desktopowych.

Program Decrap wyświetla i odinstalowuje wszystkie zainstalowane aplikacje, oprogramowania powiązane z systemem Windows (na przykład biblioteki Visaul C++ lub Silverlight), sterowniki i pozostałe wpisy pulpitu, a także umożliwia wyłączenie zbędnych procesów aktywujących się tuż po uruchomieniu komputera.

Oferuje różne tryby deinstalacji programów. Możemy ręcznie lub w pełni automatycznie usuwać aplikacje z systemu Windows. Oprócz tego, narzędzie Decrap umożliwia też wyczyszczenie rejestru z pozostałości po odinstalowanych aplikacjach.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook