Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » deinstalatory » BullGuard Uninstall 1.0.0.2

BullGuard Uninstall

1.0.0.2
deinstalatory
Rozmiar:
143 KB
Aktualizacja:
04.10.2020
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
deinstalatory
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
1079 (18 w tym miesiącu)
Opis BullGuard Uninstall 1.0.0.2
 
 

BullGuard Uninstall (znany również pod nazwą Bg Uninstall) to niewielkie oprogramowanie do usuwania produktów BullGuard z dysku twardego. Za pomocą bezpiecznego i wygodnego w obsłudze kreatora, usuniemy programy BullGuard oraz oczyścimy po nich wszystkie pozostałości zalegające na dysku twardym i w rejestrze systemowym.

W jaki sposób bezpiecznie usunąć programy typu BullGuard Antivirus i BullGuard Internet Security? Programy BullGuard możemy usunąć tradycyjną metodą, czyli przy użyciu wbudowanego w systemie usługi „Programy i funkcje”, znajdującego się w panelu sterowania w systemie Windows. Natomiast jeżeli planujemy ponownie zainstalować któryś z powyższych programów zabezpieczających BullGuard, warto skorzystać z programu BullGuard Uninstall, który dokładnie wyszuka pozostałości po poprzednich aplikacjach i je automatycznie usunie.

BullGuard Uninstall rozwiązuje wszelkie problem, które możemy napotkać podczas ponownej próby instalacji programów typu BullGuard Antivirus lub BullGuard Internet Security. Aplikacja nie wymaga instalacji i może być uruchamiana z przenośnego nośnika danych USB.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook