Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » deinstalatory » Ashampoo UnInstaller 12

Ashampoo UnInstaller

12
deinstalatory
Rozmiar:
30 MB
Aktualizacja:
04.10.2022
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 7/8/10/11
Kategoria:
deinstalatory
Ocena:
4.8
Oceń:
Pobrano:
3716 (19 w tym miesiącu)
Opis Ashampoo UnInstaller 12
 
 

Ashampoo Uninstaller to rozbudowane oprogramowanie do usuwania aplikacji z systemu. W odróżnieniu od systemowego deinstalatora, charakteryzuje się znacznie wyższą dokładnością, bowiem nie pomija wpisów w rejestrze jak i pozostawionych plików.

Program uruchamia się wraz ze startem systemu i działa w tle jednocześnie monitorując wszelkie zmiany wprowadzane przez aplikacje jak dodatkowe wpisy rejestrze czy nowe pliki, dzięki czemu jest w stanie szybko je zlokalizować.

Ashampoo Uninstaller posiada również moduł do defragmentowania dysków twardych, czyszczenia plików cookies, rejestru, pustych folderów czy plików tymczasowych. Nie zabrakło także możliwości zarządzania usługami czy punktami przywracania.

UnInstaller 12 jest w pełni kompatybilny z Windows 11 i gwarantuje pełne odinstalowywanie programów, bez pozostałości. Ashampoo UnInstaller zawiera kompletne narzędzie do śledzenia instalacji, gwarantujące pełne usunięcie programu. Obejmuje to także programy, które nie są zwykle widoczne dla użytkownika na liście i ich moduły.

Oprócz tego, program oferuje nam pełną moc systemu! Możemy usypiać programy, których nie używamy, wprowadzając je w tryb hibernacji. To oznacza, że powiązane wpisy Autostartu, zadania i usługi nie będą więcej wstawać wraz z systemem operacyjnym do czasu ręcznego ich uruchomienia.

Ponadto nowy system zarządzania ciasteczkami współpracuje pomiędzy przeglądarkami, co pozwala łatwiej wykluczyć te ważne z nich przez wskazanie dostawcy czy domeny.

Uwaga!
Oprogramowanie dostępne jest w 30-dniowej wersji testowej. Aby uzyskać miesięczną próbną wersję należy zalogować się na własne konto Ashampoo lub zarejestrować nowe.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook