Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » deinstalatory » Acrobat Reader DC Cleaner Tool 2021

Acrobat Reader DC Cleaner Tool

2021
deinstalatory
Rozmiar:
3.13 GB
Aktualizacja:
24.01.2022
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
deinstalatory
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
8821 (42 w tym miesiącu)
Opis Acrobat Reader DC Cleaner Tool 2021
 
 

Adobe Reader and Acrobat Cleaner Tool to niewielkie i podręczne narzędzie do dokładnego odinstalowywania programów – Adobe Reader i Acrobat z systemu operacyjnego. Program samodzielnie wyszukuje wszystkie katalogi, pliki i wpisy w rejestrze, które są powiązane z aplikacjami firmy Adobe, a następnie całkowicie je usuwa z dysku twardego.

Narzędzie Adobe Reader and Acrobat Cleaner Tool jest niezwykle przydatne, gdy mamy problemy z aktualizacją programów biurowych (Adobe Reader, Adobe Acrobat) do nowszych wersji nowszych lub z ich deinstalacją - przy użyciu wbudowanej w systemie usługi „Dodaj i Usuń Programy”. W tym celu warto skorzystać z programu Adobe Reader and Acrobat Cleaner Tool, który dokładnie usunie i oczyści system operacyjny z pozostałości po aplikacjach Adobe i tym samym pozwoli na ponowną ich instalację.

Program Adobe Reader and Acrobat Cleaner Tool podczas deinstalacji oprogramowania może zachować ustawienia użytkownika. Narzędzie wspiera programy Adobe Reader i Acrobat w wersji 10.x lub nowsze.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook