Smart Defrag

7.1
defragmentacja dysków
Rozmiar:
16.4 MB
Aktualizacja:
05.08.2021
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Ocena:
4.5
Oceń:
Pobrano:
538107 (2418 w tym miesiącu)
Opis Smart Defrag 7.1
 
 
IObit Smart Defrag to bezpłatne oprogramowanie do defragmentacji dysków twardych. Aplikacja może posłużyć również jako narzędzie do defragmentacji gier i zainstalowanych aplikacji.

Przed rozpoczęciem procesu defragmentacji należy dokonać analizy, która pozwala ocenić ilość plików rozrzuconych na dysku twardym. Defragmentacja to operacje układające pliki na dysku komputerowym tak, aby system miał do nich szybszy dostęp.

Zaleca się cykliczne korzystanie z narzędzia w celu zachowania odpowiedniej wydajności systemu. Poprawnie przeprowadzona operacja skutkuje nie tylko zwiększeniem wydajności systemu, ale również przyczynia się do zmniejszenia zużycia dysku twardego oraz minimalizuje ryzyko powstania błędów systemowych.

Program Smart Defrag obsługuje zarówno dyski twarde HDD, jak i również SSD (Solid State Drive).

Fragmentacja dysku jest główną przyczyną wolnego komputera. Dzięki ulepszonemu wielowątkowemu silnikowi defragmentacji i zwiększonej szybkości defragmentacji, Smart Defrag zapewnia lepsze rozwiązanie dla szybszego dostępu do danych i wyjątkowej wydajności dysku. Dzięki temu możemy cieszyć się szybszym uruchamianiem gier, kopiować pliki o połowę krócej itp.

W miarę starzenia się komputera uruchamianie komputera trwa dłużej i zaczyna działać. Smart Defrag pomaga łatwo rozwiązać ten problem. Po skonfigurowaniu funkcji Boot Time Defrag te pliki na dysku twardym, których nie można przenieść podczas działania systemu, można szybko zdefragmentować w celu szybszego uruchamiania.

rozwiń opis
Opinie użytkowników (1)
Gość
12 Styczeń 2020 00:22
Jestem z tych programow
POKAŻ ()

Facebook