Diskeeper

18
defragmentacja dysków
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
76.3 MB
Aktualizacja:
16.07.2018
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 7/8/10
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
51628 (47 w tym miesiącu)
Opis Diskeeper 18
 
 
Diskeeper Home zapewnia zwiększoną wydajność komputera z systemem Windows poprzez rozwiązaniem problemów związanych z defragmentacją plików. Podstawowym zadaniem oprogramowania Diskeeper jest defragmentacja plików.

Kluczową cechą programu jest wyeliminowanie spadków wydajności pamięci masowej SAN i zwiększenie wydajności pracy serwerów i komputerów z systemem Windows. Program wyposażono w szereg dodatkowych narzędzi i technologii, które sprawiają, że komputer działa szybciej i jest bardziej stabilny. Aplikacja dynamicznie monitoruje dostęp do plików w celu określenia, które są najczęściej używane i wymagają natychmiastowego dostępu.

Diskeeper zapewnia defragmentację szybszą 300-500 razy od aplikacji dostarczanych wraz z systemem operacyjnym. Umożliwia utworzenie harmonogramu, który pozwoli na automatyczne przeprowadzanie konserwacji komputera. Bezpieczeństwo naszemu systemowi zapewni opcja FragShield, która pozwala na defragmentowanie pliku stronicowania oraz tablicy MFT. I/O Smart jest usługą zapewniającą aplikacjom dostęp do dysku podczas defragmentacji. Tryb wydajności plików automatycznie przeszukuje dysk pod kątem wąskich gardeł i natychmiast je usuwa. Diskeeper umożliwia ustawienie priorytetu oraz rodzaju defragmentacji indywidualnie dla każdego woluminu. W przypadku zastosowania komputerów przenośnych, program wyłącza działanie w tle gdy urządzenie aktualnie pracuje na baterii.

Uwaga!

Wersja testowa programu działa przez 30 dni.

 

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook