Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » defragmentacja dysków » Disk SpeedUp 5.0.1.68

Disk SpeedUp

5.0.1.68
defragmentacja dysków
Rozmiar:
4.8 MB
Aktualizacja:
08.02.2021
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
6782 (42 w tym miesiącu)
Opis Disk SpeedUp 5.0.1.68
 
 

Disk SpeedUp to darmowe oprogramowanie przeznaczone do defragmentacji dysków twardych. Przy jego użyciu możemy zoptymalizować i przyspieszyć pracę całego komputera, a także zautomatyzować proces defragmentacji, za pomocą wbudowanego harmonogramu zadań.

Program jest mały, lekki oraz co najważniejsze skuteczny podczas optymalizacji partycji na dysku twardym. Charakteryzuje się prostotą w obsłudze i niewielkim zużyciem zasobów systemowych. Disk SpeedUp przeznaczony jest głównie dla osób, które często instalują różne oprogramowanie i tym samym przyczyniają się do zaśmiecania dysku twardego.

Podczas defragmentacji, Disk SpeedUp wyświetla szczegółowe dane dotyczące przebiegu operacji. Warto zaznaczyć, że program pokazuje, które pliki są obecnie defragmentowane oraz ile danych zostało już poprawionych. Po zakończeniu operacji, otrzymujemy bardzo dokładny i szczegółowy raport.

Program obsługuje systemy plików: FAT, FAT16, FAT32, NTFS, NTFS5 i EFS oraz posiada trzy różne tryby działania – przeprowadzanie analizy, defragmentowanie i optymalizowanie. Disk SpeedUp wyświetla wszystkie parametry dostępnych partycji, w tym także ilość wolnej i zajętej przestrzeni na dysku twardym komputera. W opcjach konfiguracyjnych możemy również zmienić motyw graficzny ekranu optymalizującego oraz włączyć symulacje defragmentancji dysków.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook