Instalki.pl » Programy » Windows » Nauka i edukacja » biologia i chemia » Geneious Prime 2022.1.1

Geneious Prime

2022.1.1
biologia i chemia
Rozmiar:
246 MB
Aktualizacja:
13.04.2022
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 10/11
Kategoria:
biologia i chemia
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
97 (25 w tym miesiącu)
Opis Geneious Prime 2022.1.1
 
 

Geneious Prime udostępnia bioinformatykę, przekształcając surowe dane w wizualizacje, które sprawiają, że analiza sekwencji jest intuicyjna i przyjazna dla użytkownika.

Geneious Prime jest wyposażony w podstawowe narzędzia biologii molekularnej i analizy sekwencji, w tym dopasowywanie, budowanie drzew, klonowanie i projektowanie starterów. Intuicyjny, przyjazny dla użytkownika interfejs, prosty import danych metodą „przeciągnij i upuść” oraz wszechstronne wsparcie pozwoli szybko rozpocząć pracę.

Prosty montaż sekwencji i łatwa edycja kontigów. Automatyczna adnotacja do przewidywania genów, motywów, translacji i wywoływania wariantów. Genotypowe ślady z automatycznym dopasowaniem drabinkowym i wywołaniem pików oraz generowanie tabel alleli.

Piękne wizualizacje genomów i zespołów z adnotacjami wyświetlane w wysoce konfigurowalnym widoku sekwencji. Potężna analiza wariantów SNP, prosta analiza ekspresji RNA-Seq i metagenomika amplikonu.

W programie przeprowadzamy symulacje klonowania molekularnego w jednym kroku, w tym klonowanie Gateway, Golden Gate i In-Fusion. Zaprojektujemy i przetestujemy startery do PCR i sekwencjonowania oraz stwórz własną bazę danych starterów z możliwością wyszukiwania. Potężne narzędzia CRISPR ułatwiają znajdowanie witryn, projektowanie przewodników RNA i analizowanie wyników edycji.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook