Instalki.pl » Programy » Windows » Biuro » bazy danych » Valentina Studio 13.3

Valentina Studio

13.3
bazy danych
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
35.6 MB
Aktualizacja:
22.05.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10/11
Kategoria:
bazy danych
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
4487 (27 w tym miesiącu)
Opis Valentina Studio 13.3
 
 

Valentina Studio to zaawansowane oprogramowanie do zarządzania bazami danych MySQL, SQLite, PostgreSQL czy Valentina. Łączy w sobie wiele narzędzi umożliwiających efektywne nadzorowanie relacji, serwerów i baz lokalnych za pośrednictwem czytelnego panelu administratora. Panel ten obsługuje edytor schematów czy narzędzia diagnostyczne. Strona główna prezentuje całościowy obraz na wszystkie utworzone bazy.

Nowe bazy mogą być utworzone bez jakiejkolwiek konieczności używania komend w SQL, wszystko to odbywa się za pomocą GUI. Dzięki wbudowanemu edytorowi schematów praca z dużymi projektami jest o wiele łatwiejsza.

Edytor prezentuje wszystkie informacje dotyczące baz danych oraz daje możliwość błyskawicznej edycji ich poszczególnych parametrów jak pola, linki, procedury, sekwencje, typy danych, indeksy, tabele i wiele innych. Nie zabrakło również wyszukiwarki, dzięki której szybko odnajdziemy dany projekt.

Podczas edycji SQL możemy korzystać z podświetlania składni, numerowania linii, autouzupełniania czy z przeglądarki funkcji. Valentina Studio już na starcie oferuje zestaw szablonów ułatwiających rozpoczęcie budowania baz oraz zapoznanie się z programem.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook