Instalki.pl » Programy » Windows » Biuro » bazy danych » Microsoft Access 2016

Microsoft Access

2016
bazy danych
Rozmiar:
2.6 GB
Aktualizacja:
01.07.2016
Producent:
Licencja:
Komercyjna
System:
Windows 7/8/10
Kategoria:
bazy danych
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
28355 (181 w tym miesiącu)
Opis Microsoft Access 2016
 
 

Microsoft Access to nowoczesny program do obsługi baz danych. Za jego pomocą możemy tworzyc i przetwarzać bazy danych bez znajomości języka SQL. oferuje nowy typ bazy danych tworzonej w programie, a następnie używanej i udostępnianej w formie aplikacji programu SharePoint za pośrednictwem przeglądarki sieci Web.

W programie Access zostaje utworzona struktura bazy danych wraz z widokami, umożliwiając dodawanie i edytowanie danych. Opcje nawigacji i podstawowe polecenia są wbudowane, dzięki czemu możesz od razu zacząć korzystać z aplikacji. W programie pojawiły się nowe opcje wdrażania (ulepszenia dotyczące uprawnień), kontrolki służące do pracy z danymi pokrewnymi, a także zaimplementowano nowy system dodawania szablonów tabel. Użytkownicy mogą też importować dane z baz danych programów Access dla komputerów stacjonarnych, plików programu Excel, żródeł danych ODBC, plików tekstowych i SharePoint.

Uwaga!

Program dostępny jest do pobrania w postaci obraz IMG. Jest to oryginalny obraz dysku, do instalacji niezbędny jest klucz produktu.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook