Instalki.pl » Programy » Windows » Biuro » bazy danych » A posteriori 5.0.4.11167

A posteriori

5.0.4.11167
bazy danych
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
33.5 MB
Aktualizacja:
20.10.2015
Przepraszamy. Pobieranie jest niedostępne, program nie jest już rozwijany.
Producent:
Licencja:
Demo
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
bazy danych
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
1805 (6 w tym miesiącu)
Opis A posteriori 5.0.4.11167
 
 

A posteriori to rozbudowany program do sporządzania raportów i analiz. Aplikacja integruje się z większością baz danych (w tym bazami ERP). A posteriori może służyć do tworzenia i sporządzania raportów sprzedaży według klientów lub na przykład produktów. Oprócz tego idealnie nadaje się do analizy wykorzystania maszyn czy analizy czasu pracy i wydajności.

Program prezentuje wyniki w formie wykresów trójwymiarowych, które możemy dowolnie dostosować do własnych potrzeb. Każdym wygenerowanym wykresem można swobodnie manipulować (przesuwać, obracać itp.), a także definiować zakres wyświetlanych pozycji. Dodatkową cechą programu jest synchronizacja utworzonych wykresów i tabel, które zmieniają się automatycznie podczas dokonywania zmian w bazie danych.

A posteriori cechuje się prostym i intuicyjnym interfejsem, a także zapewnia szybki dostęp do informacji w zakresie biznesowym, nawet gdy użytkownik nie dysponuje szeroką wiedzą z zakresu IT. A posteriori obsługuje następujące bazy danych – MS SQL Server, MySQL, oracle i Firebird.  Dostępny jest w trzech różnych edycjach – Lite, Standard i Professional.

Uwaga:
Program działa w wersji demonstracyjnej. Udostępnione zostały wszystkie funkcje programu w wersji professional. 

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook