Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » archiwizacja danych » SyncBackPro 10.2.99.0

SyncBackPro

10.2.99.0
archiwizacja danych
Rozmiar:
40 MB
Aktualizacja:
08.03.2023
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 7/8/10/11
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
1804 (15 w tym miesiącu)
Opis SyncBackPro 10.2.99.0
 
 

SyncBackPro to zaawansowana propozycja do tworzenia kopii zapasowych plików i folderów. Program pozwala na zapis przygotowanych archiwów na dysku twardym, płycie CD/DVD, Blu-Ray, pamięci CompactFlash, a także na serwerze FTP. Nie sposób pominąć współpracy z serwerami SFTP, Amazon S34, Microsoft Azure, POP3/IMAP4.

SyncBackPro dostarcza możliwość stosowania filtrów plików, weryfikowania danych czy tworzenia kopii w tle. Warto także wspomnieć o silniku FTP z szyfrowaniem AES czy mechanizmie wersjonowania plików. Aplikacja została wyposażona w funkcję umożliwiającą automatyczne wykonywanie archiwizacji w określonych interwałach czasowych. Nie mniej istotną cechą jest wsparcie dla kolejkowania operacji, kompresowania danych oraz zabezpieczania ich za pomocą hasła.

Program posiada przejrzysty interfejs, co sprawia że obsługa jest prosta. Dzięki polskiej wersji językowej z pracą w programie nie powinni mieć problemu nawet mniej zaawansowani użytkownicy. Przewidziano ponadto kilka trybów uruchamiania zadań: normalny, pilnowany, symulacja.

Uwaga!
Oprogramowanie dostępne jest w 30-dniowej wersji testowej.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook