Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » archiwizacja danych » PowerFolder 19.1.100

PowerFolder

19.1.100
archiwizacja danych
Rozmiar:
161 MB
Aktualizacja:
03.05.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10/11
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
2740 (16 w tym miesiącu)
Opis PowerFolder 19.1.100
 
 

PowerFolder to narzędzie umożliwiające tworzenie kopii bezpieczeństwa danych znajdujących się na dysku twardym. Charakteryzuje się ono możliwością synchronizowania plików i folderów zlokalizowanych zarówno na serwerze zewnętrznym lub w sieci lokalnej.

Zaimplementowano również kompresor GZIP, który znacząco zmniejszy ilość przesyłanych danych. PowerFolder wyróżnia bardzo czytelny interfejs, z poziomu którego w szybki sposób dodamy wszystkie cenne dla nas pliki. Program wspiera nie tylko na wysyłanie plików ale również ich pobieranie, tworzenie nowych katalogów czy wyświetlanie plików zarchiwizowanych.

PowerFolder pozwala także na podgląd informacji na temat danego folderu. Uzyskamy informacje o jego rozmiarze, statusie synchronizacji czy atrybutach. Dowiemy się również o wszelkich zmianach, jakie zostały w nim wprowadzone.

Spore ułatwienie daje możliwość współdzielenia folderów z innymi użytkownikami, co odbywa się za pomocą linków. Ważnym elementem jest zabezpieczenie przed masowym usunięciem wielu plików.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook