Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » archiwizacja danych » Paragon Drive Copy 9.0 Personal Edition

Paragon Drive Copy 9.0 Personal Edition

archiwizacja danych
Rozmiar:
25 MB
Aktualizacja:
07.02.2011
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 2000/XP/2003/Vista/2008/7
Ocena:
3
Oceń:
Pobrano:
595 (4 w tym miesiącu)
Opis Paragon Drive Copy 9.0 Personal Edition
Paragon Drive Copy tworzy kopię całego dysku twardego bądź wybranej partycji. Wszystko odbywa się za pomocą kilki kliknięć.


Podstawowe zalety oprogramowania:
- Intuicyjny interfejs graficzny działający w oparciu o kreatory.
- Automatyczna zmiana rozmiaru (zwiększanie/zmniejszanie) przenoszonych partycji w celu dostosowania ich do pojemności nowego dysku.
- Możliwość kopiowania dysku bez instalacji programu Drive Copy.
- Obsługa wszystkich systemów plików oraz dysków twardych IDE, SCSI, SATA, USB, FireWire (testowano dyski o pojemności do 500 GB).


Funkcje programu:

* Kreatory wbudowane w program Drive Copy bazują na innowacyjnych technologiach opracowanych przez firmę Paragon, działającą na rynku oprogramowania narzędziowego od ponad dziesięciu lat.


* Program oferuje następujące kreatory:


* Kreator kopiowania dysku twardego pozwala na szybkie skopiowanie całego dysku twardego. Cała operacja sprowadza się do wybrania dysku, który zostanie skopiowany oraz ustawienia parametrów kopiowania. Wszystkie partycje zostaną skopiowane na wskazany dysk docelowy.


* Kreator kopiowania partycji umożliwia skopiowanie wybranej partycji znajdującej się na dysku twardym. Poprzez wykonanie kilku ruchów i kliknięć myszą możesz ustawić rozmiar i położenie kopii partycji na wskazanym dysku docelowym.


* Kreator jednoprzyciskowego kopiowania to unikatowa funkcja programu Drive Copy pozwalająca na automatyczne kopiowanie dysku twardego poprzez wykonanie zaledwie jednego kliknięcia. Dodatkowe możliwości, takie jak obsługa zewnętrznych dysków USB i FireWire, sprawiają, że kopiowanie dysków twardych jest zadaniem, z wykonaniem którego poradzą sobie nawet początkujący użytkownicy komputerów.


* Drive Copy zawiera obraz nośnika ratunkowego, który może posłużyć do utworzenia ratunkowej płyty CD lub DVD. Nośnik ratunkowy pozwala na korzystanie z wszystkich funkcji programu Drive Copy, nawet gdy uruchomienie systemu operacyjnego jest niemożliwe.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook