Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » archiwizacja danych » Iperius Backup 7.7.9

Iperius Backup

7.7.9
archiwizacja danych
Rozmiar:
55 MB
Aktualizacja:
13.01.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10/11
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
3592 (13 w tym miesiącu)
Opis Iperius Backup 7.7.9
 
 

Iperius Backup Free jest interesującą propozycją programu do wykonywania kopii zapasowych danych. Cechuje go bardzo duża paleta możliwości konfiguracyjnych oraz przejrzysta szata graficzna. Wszelkie funkcje są w zasięgu ręki, a nie ukryte głęboko w rozbudowanych menu, jak to bywa w podobnych rozwiązaniach.

Program dysponuje wieloma opcjami tworzenia kopii, przykładowo możemy określić wiele plików i folderów źródłowych jednocześnie. Potężny harmonogram umożliwia niemal dowolne planowanie zadań w różnych odstępach czasowych np. codziennie, co tydzień, co miesiąc. Program obsłuży również nietypowe planowanie zadań jak automatyczne tworzenie backupu co trzeci czwartek miesiąca.

Iperius Backup Free wyposażono także w opcję automatycznego wysyłania wiadomości e-mail tuż po zakończeniu całego procesu. Wiadomość ta zawiera szczegółowy raport informujący o przebiegu kopiowania.

Jako, że jest to wersja darmowa, jej obsługa wiąże się z pewnymi ograniczeniami, spośród których zdecydowanie największym jest brak wsparcia kopiowania aktualnie otwartych plików.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook