Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » archiwizacja danych » Genie Timeline Home 10.0.3.300

Genie Timeline Home

10.0.3.300
archiwizacja danych
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
12.92 MB
Aktualizacja:
08.04.2019
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
401 (43 w tym miesiącu)
Opis Genie Timeline Home 10.0.3.300
 
 

Genie Timeline Home to oprogramowanie do tworzenia i przywracania kopii zapasowych danych przechowywanych na komputerze i urządzeniach przenośnych typu Blackberry, iPhone i iPad. Aplikacja jest bardzo łatwa w obsłudze, bowiem cały proces odbywa się za pośrednictwem intuicyjnego kreatora.

Pierwszym krokiem jest wybór interesującej nas partycji, następnie wybieramy odpowiednie dane do zabezpieczenia. Wśród nich mogą to być zdjęcia, muzyka, filmy wideo, dokumenty, pliki należące do pakietu biurowego Office, a także pozostałe dane pobrane z poczty elektronicznej bądź pulpitu systemu Windows.

Program Genie Timeline Home charakteryzuje się nowoczesnym mechanizmem tworzenia kopii zapasowych, który oferuje dwukrotnie szybszą prędkość podczas wykonywania kopii i to bez utraty jakichkolwiek danych.

Aplikacja posiada dwa tryby wykonywania kopii. Pierwszy umożliwia szybszy i łatwiejszy dostęp do plików posegregowanych według kategorii (muzyka, film itd.). Natomiast drugi pozwala na wybranie dowolnej ilości danych znajdujących się w różnych lokacjach na nośniku danych. Warto wspomnieć o funkcji aktualizowania utworzonych kopii zapasowych z uwzględnieniem wszelkich zmian w plikach i folderach.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook