Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » archiwizacja danych » EaseUS Todo PCTrans 13.5

EaseUS Todo PCTrans

13.5
archiwizacja danych
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
1.5 MB
Aktualizacja:
30.03.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10/11
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
3286 (35 w tym miesiącu)
Opis EaseUS Todo PCTrans 13.5
 
 

EaseUS Todo PCTrans Free to darmowe i wygodne w obsłudze narzędzie do migracji danych. Za jego pomocą możemy w prosty i szybki sposób przesyłać dane pomiędzy komputerami podłączonych do tej samej sieci (LAN lub WiFi).

Migracja danych przebiega w bardzo prosty sposób. Przed transferem danych instalujemy i uruchamiamy aplikację na obydwóch komputerach. Następnie nawiązujemy połączenie i przystępujemy do przenoszenia danych (z jednej maszyny do drugiej). Należy również pamiętać o wyłączeniu na obydwóch komputerach programów zabezpieczających - typu zapory ogniowe (firewall) czy moduły antywirusowe.

Aplikacja EaseUS Todo PCTrans doskonale sprawdzi się w momencie, gdy zamierzamy sprzedać swój komputer, zachowując wszystkie swoje dane i system w takim stanie, w jakim był przed migracją danych.

Uwaga:
W darmowej wersji nie możemy tworzyć i przywracać danych oraz przenosić zainstalowanych aplikacji do innego komputera. Bezpłatna wersja umożliwia jedynie migrację samych danych typu pliki multimedialne (wideo, muzyka), dokumenty, foldery oraz inne pliki użytkownika.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook