Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » archiwizacja danych » Backup Start Menu Layout 1.4

Backup Start Menu Layout

1.4
archiwizacja danych
Rozmiar:
937 KB
Aktualizacja:
19.04.2021
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 10
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
56 (56 w tym miesiącu)
Opis Backup Start Menu Layout 1.4
 
 
Backup Start Menu Layout to niewielkie narzędzie, dzięki któremu łatwo wykonamy kopię zapasową i w razie potrzeby również przywrócimy naszą konfigurację układu menu Start w systemie Windows 10.

Najnowszy system operacyjny Microsoftu daje użytkownikowi spore możliwości personalizacji zawartości menu Start. Poza podstawową możliwości przypinania ulubionych aplikacji Windows 10 pozwala na manipulowanie i modyfikowanie kafelków reprezentujących we wspomnianym menu przypięty program lub grę. Do dyspozycji użytkownika pozostają opcje zmiany rozmiaru oraz czy kafelek ma być dynamiczny itp.

Użytkownicy przywiązujący uwagę do szczegółów i lubiących spersonalizowane do własnych potrzeb rozwiązania mogą poświęcić na modyfikowanie układu menu nawet wiele godzin. Pytanie, co z układem w momencie reinstalacji Windowsa lub jego awarii? Przepadnie. Rozwiązaniem tej sytuacji jest Backup Start Menu Layout, który pozwala zapisać w postaci kopii zapasowej układ menu Start i przywrócić go na czystym systemie. Narzędzie umożliwia również tworzenie kopii wielu różnych układów i ich przełączanie w razie potrzeby.

Co warto wiedzieć o programie:
- proste i darmowe narzędzie do tworzenia kopii zapasowych układu menu Start
- umożliwia tworzenie wielu kopii i wygodne przełączanie się pomiędzy nimi
- udostępniony w formie aplikacji przenośnej.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook