Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » archiwizacja danych » AOMEI Backupper 7.2.0

AOMEI Backupper

7.2.0
archiwizacja danych
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
121 MB
Aktualizacja:
24.02.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10/11
Ocena:
4.6
Oceń:
Pobrano:
17370 (200 w tym miesiącu)
Opis AOMEI Backupper 7.2.0
 
 

AOMEI Backupper Standard to darmowy i prosty w obsłudze program do tworzenia kopii zapasowych danych.

Za jego pomocą możemy wykonać kopię bezpieczeństwa systemu operacyjnego, dysku twardego lub dowolnej, utworzonej partycji. AOMEI Backupper klonuje również woluminy dysku oraz tworzy obrazy z całych nośników danych.

Program charakteryzuje się prostym, intuicyjnym i niezwykle przyjaznym w obsłudze interfejsem użytkownika, prostotą podczas tworzenia kopii zapasowej, a także przywracaniem zabezpieczonych danych po awarii komputera lub ataku groźnego wirusa. Zaledwie jednym przyciskiem, przywrócimy wszystkie dane dysku systemowego, w tym pliki powiązane z Windows oraz wszystkie aplikacje, które zostały zainstalowane w systemie.

Oprogramowanie AOMEI Backupper zapewnia również harmonogram tworzenia kopii zapasowych, klonowanie partycji i przenoszenie ich na inny nośnik danych, tworzenie nośników startowych oraz sprawdzanie stanu integralności utworzonego obrazu z kopią zapasową naszych danych.
rozwiń opis
Opinie użytkowników (1)
Gość
31 Październik 2018 16:52
W Win7 sam wykrywa dyski, na których mam system. W przeciwieństwie do Win: Tworzenie kopii zapasowej - nie próbuje tworzyć mi kopii wszystkich gier, które mam na innych dyskach. Całość spakowana do
POKAŻ ()

Facebook