Instalki.pl » Programy » Windows » Dom » aranżacja wnętrz i ogrodów » Moja Łazienka 1.92

Moja Łazienka

1.92
aranżacja wnętrz i ogrodów
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
65.18 MB
Aktualizacja:
15.05.2009
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 9x/Me/2000/XP
Ocena:
3
Oceń:
Pobrano:
51251 (86 w tym miesiącu)
Opis Moja Łazienka 1.92
 
 
Moja Łazienka to darmowy program przygotowany przez firmę Sanitec KOŁO pozwalający na realistyczną, trójwymiarową wizualizację własnoręcznie zaprojektowanej łazienki.

Trójwymiarowe modele produktów umożliwiają precyzyjne planowanie wykorzystania przestrzeni w łazienkach. Aplikacja pozwala dobrać dowolny kształt, rozmiar i kolorystykę projektowanego pomieszczenia. Na każdym etapie projektowania użytkownik może obejrzeć tworzoną przez siebie łazienkę w jednym z kilku dostępnych podglądów. W dowolnej chwili można przerwać projektowanie, zapisać tworzony projekt, by później wczytać go do programu i wznowić pracę.

Niezwykłym ułatwieniem, z punktu widzenia użytkownika, jest również możliwość automatycznego wygenerowania dla każdego projektu listy zakupów oraz przybliżonego kosztorysu.

Aplikacja bazuje na technologiach: Shockwave oraz Flash stworzonych przez firmę Macromedia. Program nie wymaga instalacji na dysku twardym użytkownika, dla poprawnego wyświetlania obiektów 3D konieczne jest jednak zainstalowanie darmowej wtyczki Shockwave Player. Program może współpracować z dowolnym systemem operacyjnym.

Jest to pierwsza na świecie aplikacja internetowa wykonana w technologii Shockwave umożliwiająca trójwymiarowe projektowanie. Jest ona zaawansowana technologicznie, jednakże bardzo intuicyjna w obsłudze za razem. Zachwyca efektem wizualnym i perfekcyjnym odwzorowaniem trójwymiarowych obiektów.

Uwaga!
Do poprawnej pracy programu wymagany jest zainstalowany Macromedia Shockwave Player.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook