Instalki.pl » Programy » Windows » Dom » aranżacja wnętrz i ogrodów » Gardenphilia DESIGNER 2.1

Gardenphilia DESIGNER

2.1
aranżacja wnętrz i ogrodów
Rozmiar:
19.72 MB
Aktualizacja:
19.01.2017
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 7/8/10
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
3370 (31 w tym miesiącu)
Opis Gardenphilia DESIGNER 2.1
 
 
Gardenphilia DESIGNER to profesjonalny program do projektowania i wizualizacji zieleni. Aplikacja przeznaczona jest przede wszystkim dla firm i osób zajmujących się zawodowo projektowaniem ogrodów i terenów zielonych.

Najnowsza wersja programu 2.0 została stworzona przy udziale pracowników naukowych oraz praktyków architektów krajobrazu z ponad 20 letnim doświadczeniem zawodowym w tworzeniu profesjonalnego oprogramowania do projektowania i wizualizacji ogrodów i zieleni.

Gardenphilia DESIGNER 2.0 posiada największą na rynku bazę roślin z polskich szkółek wraz ze zmianami sezonowymi - ponad 7 000 gatunków. Program umożliwia tworzenie projektów 2D, wizualizacji 3D, projektów technicznych i kosztorysów oraz posiada unikatową na rynku możliwość prezentacji wyglądu zmian sezonowych zieleni o dowolnej porze roku. Inne interesujące funkcje to prezentacja wzrostu roślin oraz dynamiczna wizualizacja zmian zacienienia ogrodu. Program umożliwia import plików 3D z programu Sketchup i innych programów do modelowania w formacie DAE i 3DS.

Demo programu zapisane jest w formacie .air, do poprawnej pracy niezbędny jest program Adobe AIR.

Program Gardenphilia DESIGNER 2.0 dostępny jest w polskiej, angielskiej, niemieckiej, rosyjskiej oraz litewskiej wersji językowej i w pracuje pod systemem operacyjnym Windows 7,8,10 i Mac OS X.
rozwiń opis
Opinie użytkowników (1)
Gość
07 Sierpień 2017 12:11
Bardzo słaby program. Nie współpracuje z programami CAD. Nie da się precyzyjnie projektować. Bardziej dla amatorów niż dla architektów krajobrazu i projektantów ogrodów.
POKAŻ ()

Facebook