Instalki.pl » Programy » Windows » Dom » aranżacja wnętrz i ogrodów » Garden Planner 3.8.45

Garden Planner

3.8.45
aranżacja wnętrz i ogrodów
Rozmiar:
204 MB
Aktualizacja:
14.04.2023
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 7/8/10/11
Ocena:
4.5
Oceń:
Pobrano:
7349 (74 w tym miesiącu)
Opis Garden Planner 3.8.45
 
 

Garden Planner to dość rozbudowane narzędzie do projektowania ogrodów na komputerze. Program charakteryzuje się prostotą w obsłudze i wsparciem dla wielu różnych plików graficznych i tekstowych.

Garden Planner umożliwia tworzenie prostych ogrodów w trybie 2D. Oprócz tego w jego bazie danych znajdziemy mnóstwo gotowych schematów i elementów graficznych niezbędnych do zaprojektowania ogrodu marzeń. Wśród dostępnych obiektów nie mogło zabraknąć domków ogrodowych, pawilonów, budynków, płotów, nawierzchni, kwiatków, drzew oraz elementów budowlanych.

Wszystkie operacje wykonujemy za pomocą metody przeciągnij i upuść. Obiekty dostępne są w bocznym panelu programu i aby je umieścić na rysunku, wystarczy je zaznaczyć i przenieść do wybranego przez nas miejsca w edytorze. Garden Planner posiada też funkcje do zwiększania/zmniejszania obiektów, a także ich obracania i duplikowania.

Program można zainstalować wyłącznie z poziomu przeglądarki internetowej. Wymagane jest posiadanie oprogramowania Adobe AIR.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook