ExpressView

10.0
aranżacja wnętrz i ogrodów
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
629 MB
Aktualizacja:
11.02.2015
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
1597 (12 w tym miesiącu)
Opis ExpressView 10.0
 
 

ExpressView (wcześniej Envisioneer Express) stanowi pomoc przy projektowaniu budynków oraz ich wnętrz. Wbudowana biblioteka posiada wiele obiektów gotowych do dołączenia do projektu. Nie mogło również zabraknąć zestawu tekstur czy elementów graficznych niezbędnych do projektowania drzwi, ścian, okien, schodów, mebli czy sprzętu gospodarstwa domowego.

Obszar roboczy został zaprojektowany w taki sposób, by wszelkie funkcje były jak najprostsze to odnalezienia. Pierwszy kontakt z aplikacją ułatwia samouczek, który aktywuje się automatycznie podczas uruchamiania wszelkich nowych narzędzi.

Okno główne oferuje dostęp do różnych widoków jak dwuwymiarowy idealny do precyzyjnego projektowania ścian i pomieszczeń. Widok 3D z kolei znakomicie nada się do uzyskania ogólnego poglądu na całokształt naszej pracy.

Aplikacja obsługuje również wiele formatów charakterystycznych dla innych podobnych rozwiązań. Wszelkie potrzebne narzędzia mieszczą się na dwóch paskach, natomiast pasek boczny oferuje szybki dostęp do elementów niezbędnych do końcowej aranżacji.
Uwaga:

Na liście rozwijanej znajdziecie również poprzednie wydanie programu Envisioneer Express 7.2.973

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook