Instalki.pl » Programy » Windows » Dom » aranżacja wnętrz i ogrodów » DreamPlan Home Design 6.32

DreamPlan Home Design

6.32
aranżacja wnętrz i ogrodów
Rozmiar:
3 MB
Aktualizacja:
15.07.2021
Producent:
Licencja:
Demo
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
4673 (82 w tym miesiącu)
Opis DreamPlan Home Design 6.32
 
 

DreamPlan Home Design Software to darmowe i proste w obsłudze oprogramowanie do projektowania wnętrz i architektury krajobrazu. Program umożliwia szybkie tworzenie realistycznych modeli domów i krajobrazu w trójwymiarze.

W programie DreamPlan Home Design Software do dyspozycji użytkowników i projektantów oddano wygodny w obsłudze edytor graficzny, a także bogaty zestaw gotowych obiektów i poszczególnych elementów do tworzenia i projektowania pomieszczeń, domów jednorodzinnych i ogrodów (czyli np: trawa, rośliny, drzewa, ławki, stawy, chodniki i pozostałe elementy do pielęgnacji ogrodów).

W DreamPlan Home Design Software znajdziemy możliwość wstawiania i malowania ścian, podłóg, drzwi, okien czy zadaszenia. Oprócz tego z DreamPlan Home Design Software można udekorować wnętrze domu, czyli wyposażyć wszystkie pomieszczenia w niezbędne meble oraz urządzenia AGD i RTV. Wśród nich znajdziemy między innymi Telewizory, komputery, lodówki, stoły, tapczany, krzesła, fotele oraz elementy oświetleniowe i sanitarne (toaleta, łazienka itp).

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook