Instalki.pl » Programy » Windows » Bezpieczeństwo » antywirusy » Zillya Antivirus 3.0.2339.0

Zillya Antivirus

3.0.2339.0
antywirusy
Rozmiar:
218 MB
Aktualizacja:
10.06.2021
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
antywirusy
Ocena:
4.7
Oceń:
Pobrano:
2089 (45 w tym miesiącu)
Opis Zillya Antivirus 3.0.2339.0
 
 
Zillya Antivirus to antywirus dający możliwość ochrony naszego komputera, poprzez usuwanie wirusów, robaków, spyware'ów, adware'ów i wielu innych zagrożeń dla systemu operacyjnego. Jak podaje producent - aplikacja została wyposażona w szybki i jednocześnie wydajny silnik skanujący pliki, który równie dobrze spisuje się na starszych komputerach.
 
Program został wyposażony w przejrzysty i zarazem intuicyjny interface, co sprawia że jego obsługa jest bardzo prosta nawet dla początkującego użytkownika. Wszystkie funkcje aplikacji zostały pogrupowane w kartach.
 
Aplikacja została wyposażona w kilka ciekawych modułów, usprawniających zarządzanie systemem, a wśród nich między innymi: Task Manager (narzędzie pozwalające na szybkie przełączanie pomiędzy aplikacjami i „zabijanie” pojedynczych procesów), czy też Startup Manager (moduł pozwalający na konfiguracje aplikacji jakie mają uruchamiać się razem ze startem systemu).
rozwiń opis
Opinie użytkowników (1)
Gość
01 Październik 2016 23:13
Co za bzdury macie na portalu.

Program w pełni darmowy? Nieprawda, bo trial na 30 dni. Program jest płatny, nie wiem skąd wzięliście informacje, że jest darmowy.

Proszę zaktualizować informacje o tym programie.
POKAŻ ()

Facebook