Instalki.pl » Programy » Windows » Bezpieczeństwo » antywirusy » VIPRE Rescue Scanner 7.0.7.8 (2021-04-07)

VIPRE Rescue Scanner

7.0.7.8 (2021-04-07)
antywirusy
Rozmiar:
402 MB
Aktualizacja:
08.04.2021
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows
Kategoria:
antywirusy
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
1817 (251 w tym miesiącu)
Opis VIPRE Rescue Scanner 7.0.7.8 (2021-04-07)
 
 

VIPRE Rescue Scanner to bezpłatne i skuteczne narzędzie do oczyszczania wirusów z zainfekowanego komputera. Aplikacja działa wyłącznie za pomocą wiersza poleceń (Command-line). Skanuje dogłębnie system oraz wszystkie lokacje na dysku twardym i usuwa wszelkie zagrożenia, które zainfekowały komputer.

VIPRE Rescue Scanner to idealne rozwiązanie do usuwania wirusów, które już zainfekowały system operacyjny oraz cały komputer. W tym wypadku doskonale radzi sobie z niebezpiecznymi aplikacjami, których nie można było usunąć w tradycyjny sposób, czyli przy użyciu standardowych programów antywirusowych zainstalowanych w systemie.

Program oferuje możliwość skorzystania z czterech opcji linii poleceń, które pozwolą wykonać pełne skanowanie, szybkie skanowanie, rejestrowanie zdarzeń i tworzenie raportu oraz wyłączenie (dezaktywacja) niebezpiecznych rootkitów. VIPRE Rescue Scanner pracuje wyłącznie w wierszu poleceń, dzięki temu skuteczniej oraz bezpieczniej wykryje i oczyści zainfekowany komputer.

Z programu możemy korzystać na dwa różne sposoby. Jeśli zamierzamy tylko i wyłącznie sprawdzić czy nie mamy żadnego szkodnika na komputerze. Wystarczy uruchomić plik z programem, a następnie automatycznie w wierszu poleceń przeskanuje wszystkie lokacje na dysku twardym. Natomiast, gdy nasz komputer został już zainfekowany. Należy uruchomić system w trybie awaryjnym i następnie rozpocząć proces skanowania. W trybie awaryjnym, aplikacja bezpieczniej i skuteczniej poradzi sobie z zainfekowanymi plikami!

Uwaga:

Producent oprogramowania zaleca, aby program VIPRE Rescue Scanner zapisać na zewnętrznym nośniku danych np. na Pendrive. I w razie infekcji, korzystać z programu zamieszczonego na zewnętrznym urządzeniu USB.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook