Instalki.pl » Programy » Windows » Bezpieczeństwo » antywirusy » Norton AntiVirus 22.22.2.10

Norton AntiVirus

22.22.2.10
antywirusy
Rozmiar:
210 MB
Aktualizacja:
07.04.2022
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 7/8/10/11
Kategoria:
antywirusy
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
369225 (153 w tym miesiącu)
Opis Norton AntiVirus 22.22.2.10
 
 

Norton AntiVirus to podstawowa ochrona przed wirusami i oprogramowaniem typu spyware, która umożliwia bezpieczne korzystanie z Internetu i udostępnianie danych.

Program oferuje pięć opatentowanych warstw zabezpieczeń, lepszą ochronę sieci społecznościowych, funkcje chroniące przed atakami typu scam, oraz udoskonalone funkcje działające w chmurze, wyznaczając przy tym nowe standardy wydajności i ochrony. Pakiet posiada zgodność z systemem operacyjnym Windows 10 i został zaprojektowany tak, aby zwiększyć szybkość i bezpieczeństwo w porównaniu z oprogramowaniem zabezpieczającym Windows Defender obecnym w systemie.

Producent zaimplementował Rozszerzone zabezpieczenia sieci – aby chronić użytkowników przed coraz bardziej zaawansowanymi atakami z Internetu, najnowsze wersje produktów Norton mają wzmocnione zabezpieczenia sieciowe, takie jak inteligentna zapora i rozszerzone funkcje ostrzeżeń, które teraz śledzą reputację nie tylko plików, adresów URL i domen, ale również adresów IP.

Zmiany wprowadzone w najnowszej wersji oprogramowania Norton Internet Security pozwoliły na znaczne skrócenie czasu uruchamiania i zamykania systemu. Zmniejszony pobór mocy pozwala na dłuższe użytkowanie baterii i szybsze uruchamianie systemu ze stanu uśpienia lub hibernacji. Pliki multimedialne, zawierające np. fotografie, nagrania muzyczne i filmy wideo, są zabezpieczone przed atakami bez ograniczania możliwości korzystania z nich.

Uwaga!
Aby uzyskać najnowszą wersję oprogramowania, należy uruchomić usługę LiveUpdate.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook